Konjufca pret në takim delegacionin e parlamentit të Kroacisë

Prishtinë | 14 Qer 2022 | 11:29 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim delegacionin për Çështjet Evropiane të Parlamentit të Kroacisë.

Në këtë takim, mediet janë lejuar të marrin pamje dhe se nuk është paralajmëruar konferencë për gaeztarë.

Komisioni i delegacionit për Çështjet Evropiane të Parlamentit të Kroacisë do të zhvillojë takim edhe me Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë si dhe me Komisionin për Integrim Evropian.

Lexo më shumë:

Të ngjashme