KQZ-ja mblidhet lidhur me zarfet me helme që erdhën nga Serbia

Prishtinë | 13 Tet 2019 | 19:31 | Nga Ekonomia Online

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) është mbledhur, të dielën në orët e mbrëmjes, lidhur me incidentin me zarfet e votave që erdhën nga Serbia, raporton Ekonomia Online.

Mbledhja ka nisur rreth orës 19 dhe është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura, ndryshe nga zakonisht.

https://www.facebook.com/EkonomiaOnline/videos/554983591914117/

Të ngjashme