Kryeministri Hoti viziton të parën Ministrinë e Shëndetësisë

Prishtinë | 04 Qer 2020 | 15:35 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri Avdullah Hoti ka vizituar ministrinë e Shëndetësisë, në ditën e parë të punës, raporton Ekonomia Online.

Hoti dhe ministri i ri i Shëndetësisë, Armend Zemaj do të dalin në konferencë për medie pas takimit.

Në ditën e parë të punës, Hoti fillimisht ka bërë homazhe te varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova. Më pas ai ka shkuar në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Lexo më shumë:

Të ngjashme