Kryeministri Kurti paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme në ora 17:30

Prishtinë | 13 Mar 2020 | 17:10 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Për më shumë se një orë e gjysmë, Presidenti Hashim Thaçi dhe Kryeministri Albin Kurti, kanë qenë në takim, raporton Ekonomia Online.

Shefi i ekzekutivit, Albin Kurti ka dalë nga takimi, duke thënë se pas gjysmë ore do të ketë konferencë të jashtëzakonshme.

“Më duhet të shkoj në kryeministri pasi kam një urgjencë, pas gjysmë orë do të kemi konferencë”, tha shkurt ai.

Lexo më shumë:

Të ngjashme