Kurti dhe Osmani përfundojnë ditën e takimeve, Rakiq nuk deklarohet për medie

Prishtinë | 16 Mar 2021 | 16:50 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kandidati për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente, Vjosa Osmani kanë përfunduar ditën e takimeve me kryetarin e Listës Serbe Goran Rakiq. Ky i fundit pas takimit nuk është deklaruar për medie, raporton Ekonomia Online.

Ndryshe gjatë ditës së sotme Kurti dhe Osmani kishin takuar edhe përfaqësuesit e tjerë të komuniteteve për t’u konsultuar për formimin e institucioneve.

Ndërsa, të premtën Albin Kurti dhe Vjosa Osmani presin në takim kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhikun.

Lexo më shumë:

Të ngjashme