Kurti e Murati në Doganë, takojnë drejtorin Llugaliu

Prishtinë | 12 Gus 2022 | 08:49 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati kanë vizituar Doganën e Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Ata janë pritur nga drejtori i Doganës Agron Llugaliu. Përderisa takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura, pritet që detajet të bëhen të ditura në një konferencë për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme