Kurti e pret në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

Prishtinë | 25 Nën 2021 | 14:23 | Nga Leonora Kolukaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri Albin Kurti, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, raporton Ekonomia Online.

Meta edhe nga kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca e kreu i AAK-së Ramush Haradinaj.

Gjithashtu takim pati edhe me kreun e PDK-së Memli Krasniqi dhe atë të LDK-së Lumir Abdixhiku.

Presidenti shqiptar do të mirëpritet edhe nga presidentja Vjosa Osmani.

Lexo më shumë:

Të ngjashme