Kurti i kënaqur me balotazhe: Vitia e qeveris Prishtinën, Bahtirin s’e përkrahëm mjaftueshëm

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti tha se Kosova ka mbajtur zgjedhjet lokale të cilat të lira, demokratike dhe fer, raporton Ekonomia Online. Një ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve lokale, Kurti shtoi se është i kënaqur rezultatin e arritur. “I kënaqur që të shoh kaq shumë kandidatë tonë në balotazh, kjo është një shans që … Vazhdoni me leximin e Kurti i kënaqur me balotazhe: Vitia e qeveris Prishtinën, Bahtirin s’e përkrahëm mjaftueshëm