Kurti në Ferizaj për t’u njohur me masat e ndërmarra kundër Coronavirusit

Prishtinë | 10 Pri 2020 | 08:31 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, dhe ministren e Pushtetit Lokal, Emilija Rexhepi, do ta vizitojnë sot Komunën e Ferizajt.

Kjo vizitë bëhet për t’u njohur me veprimet e ndërmarra si dhe nevojat e Komunës për menaxhimin e situatës me Coronavirusit.

Vizita pritet të nis në ndërtesën e re të Komunës së Ferizajt në ora 11:20.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme