Kusari-Lila i referohet Bislimit si “kryeministër”, shpejt e kupton huqjen

Prishtinë | 28 Kor 2022 | 12:39 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetarja e grupit parlamentar të LVV-së, Mimoza Kusari i është referuar si kryeministër, zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi.

Kusari e mori fjalën në seancën e sotme të Kuvendit dhe qeshi pasi e kuptoi shpejt se i ishte referuar Bislimit me “kryeministër”.

“Faleminderit kryetar Konjufca. I nderuar kryeministër Bislimi… zëvendëskryeministër Bislimi (qesh), zëvendëskryeministre Rexhepi…”, tha Kusari.

Lexo më shumë:

Të ngjashme