Kuvendi mban një minutë heshtje për Ismet Bogujevcin

Prishtinë | 17 Maj 2021 | 10:27 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë mbajtur një minutë heshtje në nderim të jetës dhe veprës së këngëtari Ismet Bogujevci, raporton Ekonomi Online.

Këngëtarit Ismet Bogujevci iu dha lamtumira e fundit nga familjarët, miqtë dhe kolegët para tri ditësh.

Vdekja e 69 vjeçarit erdhi papritur për familjarët që thanë se Bogujevci vdiq pas një intervenimi në zemër.

Lexo më shumë:

Të ngjashme