Kuvendi miraton Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes Financiare për IPA 2018

Prishtinë | 22 Gus 2019 | 10:30 | Nga Besiana Dauti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kuvendi i Kosovës ka miratuar Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes Financiare për IPA 2018 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian, raporton EkonomiaOnline.

Projektligji u miratua me 103 vota pro.

Të gjitha partitë politike tashmë janë shprehu të gatshme për zgjedhje, duke garantuar se sot do të votojnë pro shpërndarjes së Kuvendit.

Lexo më shumë:

Të ngjashme