Kuvendi pauzon deri në orën 18

Prishtinë | 14 Sht 2018 | 14:24 | Nga Valbona Bytyqi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Seanca plenare e Kuvendit të Kosovës e cila është dashur të fillojë në orën 11, ka pasur probleme me numrin e deputetëve të pranishëm në sallë, për shkak të bojkotit nga ana e deputetëve të LDK-së dhe të VV-së.

Për këtë arsye, është marrë vendim që Kuvendi të shkojë në pauzë deri në orën 18, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme