Lajçak në ditën e dytë të vizitës në Kosovë i shkon në zyrë Thaçit

Prishtinë | 14 Tet 2020 | 09:44 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar me Përfaqësuesin Special të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi dhe Çështje të tjera Rajonale të Ballkanit Perëndimor, Miroslav Lajçak, raporton Ekonomia Online.

Kjo është dita e dytë e vizitës së Lajçakut në Kosovë, ku do t’i takojë krerët e partive në Kosovë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme