LDK-ja po e finalizon programin – Hoti: Duhet të dalim sa më mirë në këto zgjedhje

Prishtinë | 22 Jan 2021 | 11:38 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, pas mbledhjes së kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), tha se po punojnë për finalizimin e programit.

Hoti i ka konfirmuar Ekonomia Online se në mbledhje është biseduar për koordinimin e aktiviteteve për të dalë sa më mirë në këto zgjedhje.

Hoti ka thënë ae nuk kanë biseduar për çështjen e presidentit pasi që nuk është koha e duhur.

“Është mbajtur mbledhja e kryesisë së LDK-së për të koordinuar aktivitetet, për punën që po bëhet në terren për organizimin më të mirë, për finalizim të programit dhe përgatitjet e programit që duhet për të dalë në sa ma mirë në këto zgjedhje”.

“Ne nuk jemi në atë fazë jemi para procesit zgjedhor të zgjedhjeve nacionale”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme