Liderët e koalicionit shkojnë te Thaçi

Prishtinë | 31 Jan 2019 | 17:03 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe liderët e koalicionit qeveritar janë mbledhur sërish në Presidencë.

Liderët e partive në pushtet janë parë duke hyrë në objektin e Kuvendit bashkë dhe duke shkruar drejt zyrës së presidentit Thaçi.

Këto takime vijnë pas qëndrimeve të ndryshme që kanë liderët për taksën 100% ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnjës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme