Limaj: Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

Prishtinë | 04 Pri 2021 | 21:29 | Nga Ekonomia Online

Fatmir Limaj ka reaguar pas zgjedhjes së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.

Përmes një postimi në Facebook, i pari i NISMA Socialdemokrate tha se sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë, fatkeqësisht me ndihmën e atyre që i thonë vetes opozitë.

Tutje në status ai tha se fton  zërin e vërtetë opozitarë të bëhet bashkë në mbrojtje të shtetit kushtetues dhe vlerave demokratike të vendit tone.

Të ngjashme