Lladrovci në foto me Presidentin Thaçi dhe Bekim Jasharin: Na tre, ma të fortit

Prishtinë | 17 Shk 2020 | 20:56 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka postuar një foto nga festa e organizuar prej Presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarin e Skenderajt, Bekim Jashari, me rastin e pritës për shënimin e Pavarësisë, të cilën e ka përcjellë me tekstin e shkurtër: “na tre, ma të fortit”.

Lladrovci duke treguar njohje të hershme me Presidentin Thaçi dhe Kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin ka shtuar: Po, vërtetë ia kemi ndjerë herët frymëmarrjen lirisë dhe çlirimit.

“Në Ditën e Pavarësisë, në pritjen e organizuar nga Presidenti i Republikës, na tre, ma të fortit, pa befasi.
Po, vërtetë ia kemi ndjerë herët frymëmarrjen lirisë dhe çlirimit. Gëzuar”, ka shkruar ai.

Të ngjashme