Mbahet takimi Thaçi-Kurti, nuk i shtrëngojnë duart shkaku i Coronavirusit

Prishtinë | 13 Mar 2020 | 15:07 | Nga Halide Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka filluar takimi ndërmjet presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit Albin Kurti, raporton Ekonomia Online.

Takimi i sotëm është vazhdën e takimeve që presidenti Thaçi ka mbajtur me liderët e partive politike, për t’u konsultuar në lidhje me çështje të interesit nacional, veçanërisht dialogun me Serbinë.

Në një konferencë, më herët gjatë ditës, Kurti tha se me Thaçin nuk do të shtrëngojë duart për shkak të mundësisë së përhapjes së këtij virusi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme