Mblidhet LDK-ja, diskuton për ecurinë e bisedimeve me VV-në

Prishtinë | 08 Nën 2019 | 13:02 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Grupet punuese të LDK-së dhe VV-së, dje mbajtën raundin e fundit të bisedimeve teknike për harmonizimin e programit qeverisës.

Ndërsa sot Lidhja Demokratike e Kosovës ka thirrur mbledhjen e kryesisë ku do të diskutohet përkitazi me ecurinë e këtyre bisedimeve.

Pas mbledhjes së kryesisë kryetari i saj Isa Mustafa do të mban një konferencë për media, raporton EkonomiaOnline.

Lexo më shumë:

Të ngjashme