Me 68 vota për kalon projektligjin për Komisionerin Parlamentar për Forcën e Sigurisë

Prishtinë | 19 Maj 2022 | 12:43 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në Kuvendin e Kosovës të mërkurën është diskutuar për projektligjin për Komisionerin Parlamentar për Forcën e Sigurisë së Kosovës, raporton Ekonomia Online.

 Me këtë rast,  68 deputet kanë votuar pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim.

Lexo më shumë:

Të ngjashme