Milaim Zeka emërohet nënkryetar i komisionit hetimor për PTK-në

Prishtinë | 15 Pri 2019 | 11:59 | Nga Emine Shehu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kuvendi i Kosovës ka emëruar deputetin Milaim Zekën zv. kryesues të komisionit hetimor për PTK-në, raporton Ekonomia Online.

Deputeti Milaim Zeka propozoi këtë mocion që të jetë vetë nënkryetar i komisionit hetimor për PTK-në.

?DREJTPËRDREJT – Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës. Në rend dite janë 44 pika të papërfunduara nga seancat e mbajtura më 30 janar, 28 shkurt, 7 mars, 12 dhe 13 mars

Posted by EkonomiaOnline on Monday, April 15, 2019
Lexo më shumë:

Të ngjashme