Milaim Zeka: Jam më i pasur se Behgjet Pacolli

Prishtinë | 29 Gus 2019 | 18:40 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Euro-Atlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka thënë se ka pasuri më të madhe se kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli i cili njihet se ka pasur mjaftë të madhe.

“Kam më shumë para se Behgjet Pacolli, sepse unë i kam paratë e mia”, ka thënë Zeka.

“Jam shumë i sigurt se jam më i pasur. Kam aq shumë para sepse flas çfarë unë mendoj, kurse Pacolli ka aq shumë para dhe nuk flet çfarë ai mendon. Jam shumë i sigurt që jam më i pasur. Kam aq shumë para sepse flas çfarë unë mendoj Pacolli ka aq shuam para dhe nuk flet çfarë ai mendon dhe shkon e bashkohet në koalicion më armiqtë e tij të përbetuar”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme