Milaim Zeka: LDK-ja po e përgatit elektoratin për zgjedhje të reja

Prishtinë | 09 Jan 2020 | 20:16 | Nga Ekonomia Online

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Milaim Zeka ka reaguar në lidhje me zhvillimet e fundit në LDK dhe VV.

Zeka thotë se LDK-ja është duke e përgatitur elektoratin për të shkuar në zgjedhje në reja.

Ai shton tutje se kjo parti dëshiron vetëm respektimin e marrëveshjes fillestare.

Postimi i plotë:

LDK insiston ne marreveshjen fillestare

Takimi deshtoi edhe sot. LVV, sipas te gjitha gjasave, eshte duke e parapergaditur elektoratin per zgjedhje te reja. Te gjitha analizat e deklaratave te kesaje partie te qojne ne perfundimin se alternativa e vetme per kete parti jane zgjedhjet. LD K e ka nuhatur kete gje. Kjo parti deshiron vetem respektimin e marreveshjes fillestare…

LDK insiston ne marreveshjen fillestareTakimi deshtoi edhe sot. LVV, sipas te gjitha gjasave, eshte duke e…

Gepostet von Milaim Zeka am Donnerstag, 9. Januar 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme