Ministrja Lambrecht dhe delagacioni gjerman pritet në takim nga kryeministri Kurti në Prishtinë

Prishtinë | 05 Maj 2022 | 16:50 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Zyrtarja e lartë e Gjermanisë, Christine Lambrecht, ministre e Mbrojtjes, ka arritur në Kosovë për vizitë, dhe është pritur në takim nga kryeministri i vendit, Albin Kurti.

Pas këtij takimi, pritet të ketë një adresim të përbashkët për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme