Miratohet Projektligji për Dhomën e Posaçme të Supremes

Prishtinë | 12 Kor 2018 | 11:07 | Nga Valbona Bytyqi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Me 46 vota për, 14 kundër dhe 6 abstenime, Kuvendi i Kosovës ka miratuar në parim Projektligjin për Dhomën e Posaçme të Gjykatës Supreme për çështjet në lidhje me Agjencinë Kosovare të Privatizimit.

Mbështetje nga deputetët mori edhe projektligji për Efiçiencë të Energjisë dhe Projektligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Automjete, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme