Mungojnë deputetët në komisionin hetimor, dështon intervisitimi i kryesuesit të Bordit të AKP-së

Prishtinë | 14 Tet 2020 | 13:56 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në mungesë të kuorumit ka dështuar intervistimi i Kryesuesit të Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit Bajram Zejnullahu  në komisionin Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë, raporton Ekonomia Online.

Kryesuesi i Komisionit Hajrullah Çeku ka thënë se intervista do të mbahet në një ditë tjetër.

“Në mungesë të kuorumit nuk mund ta mbajmë këtë mbledhje dhe as ta intervistojmë dëshmitarin të ftuar. Intervistën do të aranzhojmë për një datë tjetër”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme