Mushkolaj: Askush nga institucionet s’flet më për rastin e Martin Berishajt

Prishtinë | 06 Maj 2022 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Analisti Imer Mushkolaj ka ngritur një varg pyetjesh lidhur me skandalin e publikuar në medie, ku është përfshirë dhe ambasadori i Kosovës në Slloveni, Martin Berishaj.

“A ka raportu ambasadori Martin Berishaj, sipas kërkesës së presidentes? Çka ka raportu? Cili është versioni i tij për skandalin e pretenduar?”

“Pse askush nga institucionet nuk flet më për rastin?”, ka shkruar Mushkolaj në profilin e vet në “Facebook”.

Të ngjashme