Mustafa komenton foton me gaz të revistës “Time”

Prishtinë | 06 Dhj 2016 | 09:37 | Nga

Kryeministri i Republikës, Isa Mustafa ka komentuar përzgjedhjen e fotografisë më të mirë për vitin 2016 nga revista “Time”, ku është shfaqur gazi lotsjellë në Kuvendin e Kosovës.

“Përkundër episodeve të izoluara, Kosova ka potencial të madh kreativiteti, vitaliteti dhe talentesh, të cilët nganjëherë me forma artistike po i rikuperojnë dëmet që pa nevojë i kemi shkaktuar vetvetes”, ka shkruar ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme