Mustafa pas mbledhjes së Kryesisë: Nuk ka favorit për kryetar të LDK-së

Prishtinë | 25 Shk 2021 | 18:15 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i dorëhequr i LDK-së, Isa Mustafa, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë ku është propozuar që më datën 14 mars të mbahet Kuvendi Zgjedhor, tha se nuk ka favorit për zgjedhjen e kryetarit të kësaj partie, raporton Ekonomia Online.

Më herët sekretari i LDK-së, Arban Arbrashi, tha se ditëve në vijim do të kenë takime edhe me kryetarët e degëve dhe me Kryesinë për emrat e mundshëm për kryetar.

No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme