Mustafa për zhvillimet e fundit: Kësaj situate i thonë “Keni dëshiruar, shikoni”

Prishtinë | 03 Pri 2021 | 12:02 | Nga Ekonomia Online

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa thotë se nuk është asgjë e re tentimi i VV-së për ta miratuar Ligjin për Zgjedhjet në orët e vona të natës së mbrëmshme.

Mustafa për Gazetën Express tha se Kosova do të dëmtohet nga praktikat dhe mentalitetet e tilla dhe sipas tij kësaj situate i thuhet “Keni dëshiruar, shikoni”.

Ai u shpreh i bindur se Kosova do të dëmtohet nga praktikat dhe mentalitetet e tilla.

“Për fatin tonë të keq, vendi do të dëmtohet nga praktikat dhe mentalitetet e tilla. Jam shumë i bindur”, tha Mustafa.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme