Mustafa uron Grenellin për detyrën e re: Jam I bindur se do të vazhdoni t’u prini proceseve për Kosovën

Prishtinë | 20 Shk 2020 | 09:58 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka uruar Richard Grenell për emërimin si Drejtor në detyrë i Inteligjencës Kombëtare.

“Urime Richard Grenell për emërimin nga Presidenti Donald Trump për t’i prirë Inteligjencës Kombëtare”, ka thënë Mustafa përmes Tëitter.

“Jam tejet I bindur se ju do të vazhdoni që t’u prini proceseve me rëndësi për Kosovën gjithashtu, përfshirë planin tuaj për zhvillim ekonomik dhe dialogun”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme