Natyra Kuçi ironizon keq me LDK-në dhe VV-së, pas përplasjes së sotme në Kuvend

Prishtinë | 19 Nën 2020 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka ironizuar keq me Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjen Vetëvendosje, për konfrontimit fizik që ndodhi gjatë ditës së sotme në Kuvend.

Kuçi thotë se “koalicioni i shpresës” thojshin në fushatë, “përplasja e shpresës” sot.

“Koalicioni i shpresës” thojshin në fushatë.
“përplasja e shpresës” sot 🙂

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme