Ndërpritet takimi, Kurti dhe Mustafa dalin në pauzë

Prishtinë | 02 Dhj 2019 | 15:18 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe Isa Mustafa kanë ndërprerë takimin e nisur para një ore për të vazhduar pastaj pas pauzës, raporton Ekonomia Online.

Në një prononcim shkurtër për media Kurti ka thënë se nuk kanë asgjë për të thënë pasi takimi vazhdon pas pauzës.

“Nuk kemi çka deklarojmë, bisedimet vazhdojnë pas një pauzë gjysmë orë ose 40 minuta”, tha Kurti, raporton EO.

Lexo më shumë:

Të ngjashme