Në pritje të Vjosa Osmanit, burri i saj dhe dy vajzat shihen para presidencës

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 10:05 | Nga Ekonomia Online

Vjosa Osmani do ta marrë detyrën e presidentes, raporton EO.

Tashmë para presidencës janë bërë përgatitjet e para për nisjen e ceremonisë.

Aty janë parë disa ambasadorë, ministra, nënkryetarja e Kuvendit, Saranda Bogujevci dhe burri i Vjosa Osmanit, Prindon Sadriu.

I njëjti është parë duke pritur për presidenten së bashku me dy vajzat binjake të çiftit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme