NISMA vazhdon përgatitjet për zgjedhje në Gjilan

Prishtinë | 03 Gus 2019 | 17:17 | Nga Ekonomia Online

Pas takimit me strukturat në Kamenicë ditën e sotmë Nisma Socialdemokrate ka vazhduar mobilizimin për zgjedhjet edhe në qytetin e Gjilanit.

Në një postim në NISMËS në faqen e tyre në Facebook, kjo parti ka bërë të ditur se kjo degë është është entuziaste për ti rritur sa më shumë strukturat e sajë në qytetin e Gjilanit.

“Pasi përfunduam në degën e Kamenicës, vazhduam për takim me strukturat udhëheqëse të degës së NISMA-së në Gjilan. Edhe këtu diskutuam mbi përgaditjet dhe mobilizimin që kjo degë po i bën për zgjedhjet parlamentare. 
Entuziazmi dhe gatishmëria e jashtzakonshme e kësaj strukture për ta rritur sa më shumë NISMA-në në Gjilan!”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme