Osmani e Kurti mbajnë konferencë të përbashkët për medie

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 13:11 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, dhe ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, kanë paralajmëruar një konferencë të përbashkët për medie, raporton Ekonomia Online.

Përmes një njoftimi për medie është bërë e ditur se konferenca do të mbahet para shtatores së “Skënderbeut” në Prishtinë, me fillim nga ora 13:30.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme