Osmani pret në zyrë ish-presidentët, Sejdiun, Pacollin dhe Jahjagën

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 11:25 | Nga Ekonomia Online

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani do të takojë sot ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli, njofton zyra për media e Presidentit.

“Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli. Mediat: Pamje. Komunikatë pas takimit Vendi: Kabineti i Presidentes”, thuhet në komunikatë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme