Osmani takohet me Hazirin, i shpreh ngushëllime për tragjedinë në familjen Bllaca

Gjilan | 21 Shk 2020 | 15:20 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka vizituar Komunën e Gjilanit, ku është pritur nga kryetari Lutfi Haziri, raporton Ekonomia Oline.

Haziri e falënderoi kryetaren Vjosa Osmani për vizitën dhe beson që më udhëheqjen e Vjosa Osmani do të dëgjohet zëri i qytetarëve.

Osmani i shprehi ngushëllime për tragjedinë e ndodhur ditë më parë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme