Përfundon darka e shtruar nga Thaçi e Veseli për kreun e Qeverisë shqiptare, Edi Rama

Prishtinë | 29 Qer 2020 | 22:41 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetari i PDK-së Kadri Veseli kanë shtruar darkë pune për kryeministrin shqiptar Edi Rama, në një nga restorantet e Prishtinës, i cili po qëndron për vizitë në Kosovë, raporton Ekonomia Online.

Pjesë e kësaj darke ishte edhe kryetari i Nismës Fatmir Limaj

Kjo vizitë e Ramës po bëhet në kohën kur ditë më parë Prokuroria Speciale dorëzoi një aktakuzë për shqyrtim në Gjykatën Speciale ndaj dy ish-eprorëve të UÇK-së, Thaçit e Veselit.

Pas përfundimit të darkës asnjëri prej udhëheqësve dhe liderëve politik nuk u prononcua për medie.

Lexo më shumë:

Të ngjashme