Përfundon takimi Grenell-Haradinaj

Prishtinë | 09 Tet 2019 | 16:38 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka përfunduar edhe takimi mes të dërguarit special të ShBA-së për bisedimet Kosovë-Serbi dhe kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, raporton EkonomiaOnline.

Menjëherë pas Haradinajt, nga ndërtesa e ambasadës amerikane, ka dalë edhe emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell.

Grenell sot gjatë ditës i ka pritur të gjithë liderët e partive politike të vendit.

Lexo më shumë:

Të ngjashme