Përmendet Haradinaj, “shpërthen” salla në Suharekë

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 18:53 | Nga Ekonomia Online

Sot është mbajtur tubimi hapës i fushatës së koalicionit AAK-PSD në Suharekë.

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka munguar për shkak të një vizite zyrtare në SHBA.

Mirëpo, kjo veçse e ka elektrizuar më shumë sallën. Në disa raste, sa u përmend emri i tij, duartrokitjet dhe brohoritjet nuk ndaleshin.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

Hapja zyrtare e fushatës zgjedhore të koalicionit AAK-PSD, në Suharekë (drejtpërdrejt)

Hapja zyrtare e fushatës zgjedhore të koalicionit AAK-PSD, në Suharekë (drejtpërdrejt)

Gepostet von Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës am Mittwoch, 25. September 2019

Të ngjashme