Podujeva mbështet Kadri Veselin për Kryeminstër

Prishtinë | 18 Sht 2019 | 20:22 | Nga Ekonomia Online

Pardia Demokratike ka mbajt takimin me Shtabin e Rinisë Demokratike në Podujevë, ku ishin edhe të pranishëm edhe kandidatët për deputet.

“Sot u mbajt takimi me Shtabin e Rinisë Demokratike në Podujevë. Patëm nderin dhe kënaqësinë që në takim ishin edhe kandidatet për Deputet.Ne diskutuam për mobilizimin e Partisë Demokratike në çdo anë të Llapit.”

Rinia Demokratike në Podujevë është gati, për Kadri Veselin Kryeministër. Ne jemi Gati!

Të ngjashme