Pozita dhe opozita përplasen në Komisionin Hetimor për Energji

Prishtinë | 28 Qer 2022 | 16:47 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Sërish pozitë e opozitë nuk ranë dakord.

Pati një përplasje mes deputetëve të dyja taboreve, në Komisionin Hetimor për Energji 2006 – 2022.

Pas pauzës, opozitarët e bojkotuan mbledhjen.

Ndiqni momentin e përplasjes së kryesuesit të komisionit Hajdar Beqa, me deputetët e Vetëvendosjes Armend Muja dhe Mefail Bajqinovci.

LEXO EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme