Presidenca tregon temat e diskutuara në takimet e Thaçit me liderët e partitive politike

Prishtinë | 28 Tet 2020 | 16:45 | Nga Ekonomia Online

Presidenca e Kosovës, me anë të një njoftimi për medie ka thënë se në takimin ndërmjet presidentit Thaçi dhe liderëve të partive politike, është diskutuar për zgjedhjet në Podujevë dhe zhvillimet e përgjithshme në vend.

“Presidenti i ka takuar sot liderët e partive politike, me të cilët ka biseduar për zgjedhjet në komunën e Podujevës dhe për zhvillimet e përgjithshme politike në vend”, thuhet në njoftimin e Zyrës për Informim e Presidencës.

Të ngjashme