Qeveria me Komision për zgjedhjen e kryetarit dhe katër anëtarëve të Bordit të OShP-së

Prishtinë | 12 Jan 2022 | 10:37 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e radhës ka marrë vendim për emërimin e Komisionit përzgjedhës për rekomandimin e kandidatëve për kryetar dhe katër anëtarë të Bordit të Organit Shqyrtues të Prokurimit Publik (OShP), raporton Ekonomia Online.

Komisioni do të përbëhet nga: Alban Nevzati, Leonita Shabani, Isuf Zema, Armend Spahiu dhe Imer Shevelli.

Lexo më shumë:

Të ngjashme