Ramosaj: Jemi të përkushtuar që bashkë t’i përfundojmë të gjitha kërkesat e qytetarëve

Prishtinë | 13 Sht 2021 | 21:08 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, tha se fshati Prapaqani gëzon standarde të mira të jetesës fal qeverisjes së tij.

Postimi i plotë:

Prapaqani sot është një fshat me rrugica të reja, ambulancë  e mjekësi familjare, shkolla me investime dhe standarde të larta duke ofruar kushte të mira për mësimdhënie dhe mësimnxënie.

Jemi të përkushtuar që bashkë t’i përfundojmë të gjitha kërkesat e qytetarëve të këtij lokaliteti!

PërDeçaninSkaMuNdal!

BR

Të ngjashme