Ramosaj pret në takim degën e AAK-së në Gjermani

Prishtinë | 04 Gus 2021 | 20:11 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka pritur në takim degën e AAK-së në Gjermani.

Ramosaj ka shkruar se ky takim ishte i prirë nga Homez Agaj dhe së bashku me aktivistët e tjerë.

Postimi i plotë:

Pata nderin e madh ti pres në takim degën e AAK – Badenëűrttemberg- Gjermani delegacion i prirë nga Homez Agaj- Kryetar së bashku me aktivistët Agron Povataj,Arsim Zeqiraj, Mazllum Rrahmani, Bujar Mehmetaj,Zeqë Çeku, Zenel Lushaj dhe Luan Hadergjonaj.

Më të cilët vizituam Ansamblin e Valleve dhe Klubin e Hendbollit në Deçan.

Pranoni mirënjohjen time për ju dhe tjerët që ju përfaqësuat në këtë vizitë Humanitare, duke dhuruar nji pjesë të pasurisë tuaj për nevojat e qytetarve tonë.

Respekt e nderim pafundësishtë për çdonjerin prej jush.

Të ngjashme