Ramosaj së bashku me kandidatët për Kuvend Komunal fillojnë fushatën

Prishtinë | 16 Sht 2021 | 20:43 | Nga Ekonomia Online

Kandidati i AAK-së për kryetar të Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka filluar edhe zyrtarisht fushatën për të udhëhequr edhe për një mandat Deçanin.

Ramosaj së bashku me kandidatët për Kuvendin Komunal, kanë mbajtur takim së bashku.

Postimi i plotë i tij:

Nga ,,rrënjët drejtë jetës”!
Së bashku me kandidatët/et për Kuvend Komunal dhe Shtabin Zgjedhor të AAK-së në Deçan, sot filluam simbolikisht fushatën zgjedhore 2021.

Të ngjashme