Reçica fton qytetarët: Të dielën të bëhemi Bashkë për Shtetin

Prishtinë | 03 Tet 2019 | 18:03 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për deputet nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Skender Reçica, iu ka bërë thirrje qytetarëve të vendosin për të ardhmen e sigurt.

Ai i ftoj ata që të bëhen “Bashkë për Shtetin”.

“Të dielën me 6 Tetor, ju ftojë që të rreshtoheni në anën e drejtë, që të vendosni për të ardhmen e sigurt për ju dhe familjet tuaja, që të bëhemi BASHKË PËR SHTETIN.”

Ish ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale theksoi se NISMA është zgjidhja e duhur dhe e vetmja.

“NISMA Socialdemokrate është zgjidhja e duhur dhe e vetmja, me prijësin e saj, simbolin e kohës, kryeministrin Fatmir Limaj.”

Zgjedhjet Parlamentare

Të dielën me 6 Tetor, ju ftojë që të rreshtoheni në anën e drejtë, që të vendosni për të ardhmen e sigurt për ju dhe familjet tuaja, që të bëhemi BASHKË PËR SHTETIN. NISMA Socialdemokrate është zgjidhja e duhur dhe e vetmja, me prijësin e saj, simbolin e kohës, kryeministrin Fatmir Limaj.#NISMA122✅#meKryeministërFatmirLimajn1✅#SkenderReçica14✅

Gepostet von Skender Reçica am Donnerstag, 3. Oktober 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme